Değerli brandmail üyeleri;
İlgi alanlarınıza göre en seçkin markaların kampanyalarından haberdar olmak, Brandlife'ı arkadaşlarınızla, e-posta veya sosyal ağlar ile paylaşmak ve arkadaşlarınızı Brandmail'e davet etmek için ana sayfadaki linkleri tıklayabilirsiniz.
Füsun Paşa
21 Gün Niyet Çalışması
Bu ay "21 Gün niyet çalışmasını" sizlerle paylaşmak istedim. Bu çalışmayla kendiniz için, arzu etmiş olduğunuz niyetiniz için adım atmayı anlatacağım.

Yaşamınızdaki çözemediğiniz sorunu belirleyin. Artık hepimiz biliyoruz, sorun olarak gördüğümüz şey, biz onu öyle görmek istediğimiz için...
Devamı...
2008 kışında özellikle çantalarda kullanılmaya başlayan püsküllerle bu sezon elbiselerde de sıkça karşılaşacağız. Asimetrik ya da tek omuzlu elbiseler, zımba baskılı çantalar ve ayakkabılar, biker ceketler, kadife kumaşlar ve uzun hırkalar...
Devamı...
Fotoğraf: Patrizia Beninca
Sıcaktan al al olmuş yanaklarıyla etli butlu kadınlar uzanır göbek taşına... Börekler açılır akşamdan, tatlılar hazırlanır, şerbetler konur taslara... Şarkılar yükselir hep bir ağızdan, keyifli sohbetler edilir...
Devamı...
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda 3 gece konaklayan herkese Alitalia uçak biletleri dahil, Sheraton Roma'da 2 gece 3 günlük tatil hediye ediyor.
Devamı...
Müzik, yepyeni bir ruh halini arayışta kusursuz bir yolculuk adeta. Ruha dokunan ve onu geçici olarak iklimden iklime sokan bir duygu fırtınası ile başbaşa kalmaya hazır mısınız bu ay?
Fashion Week sayesinde eylül ayı New York'da hep hareketli geçer. Bir de üstüne, MTV Video Music Awards gelince kimi ararsanız New York'a gelmiş, nereye gitseniz bir parti var.
Devamı...
Son zamanlarda Nişantaşı'nda dolaşırken, uzaklardan müthiş bir saksafon sesinin tüm sokaklara yayıldığını fark edeceksiniz. Yurt dışındaki hemen hemen her büyük şehirde olduğu gibi bizde de sokak müziği yaygın hale mi geliyordu yoksa. Sokakların çirkin sesleri arasında sıyrılan, melodik keyifli sesler tüm şehri kaplayacak mıydı?
Devamı...
Sonunda oldu! Evet, McLaren tam tamına 11 yıllık aradan sonra tekrar yollara çıkıyor, bu sefer amaç çok daha farklı, plan çok daha detaylı, Formula 1 pistlerinde kazanılan bilgiyi ve tecrübeyi hepimizin kullanımına sunmak istiyorlar.
Devamı...
MARKA Konferansı, 10. yılında 21.yüzyıla damgasını vuran yaratıcı ve liderleri İstanbul'da buluşturuyor.
Açıklanan ilk isimler arasında moda ve tasarım dünyasının iki dahi yaratıcısı Christian Louboutin ve Tom Dixon bulunuyor...
Devamı...
Bu ay sizlere İstanbul'un tartışmasız en gözde mekanı Reina'dan sesleniyoruz. Ünlü gece kulübünün şef aşçısı Fahrettin Temel ile yaptığımız keyifli sohbetle birlikte, buradaki pratik lezzetleri mutfaklarınıza getiriyoruz. Reina, yazın önemli bir misafirimiz geldiğinde kuşkusuz ilk tercih ettiğimiz mekânların başında gelir.
Devamı...
11. İstanbul Bienali, geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı. Bienal heyecanı ile düzenlenen diğer sanat etkinlikleri ve yurt dışında yarattığı sesle İstanbul, çağdaş sanatın önemli merkezlerinden biri olduğunu kanıtladı.
Devamı...
İyi ki büyük, iyi ki hareketli, kendinizi dinleyemeyecek kadar da meşgul eden bir şehir burası... Hadi durmayın dostlarınızla acilen Ekim ayı için plan yapın ve birlikte hoşça vakit geçireceğiniz etkinliklere göz atın...
Devamı...
Küresel krizle birlikte uzun zamandır kapısı çalışmayan IMF'nin "müşteri" sayısı arttı.

Küresel kriz çıktığından beri Türkiye'de hemen her düzeyde yetkilinin ağzından düşmeyen "krizi fırsata" çevirme arzusunu Türkiye gerçekleştiremedi ama krizin sorumlularından birisi olarak görülen Uluslararası Para Fonu (IMF) bunu başardı.
Devamı...
Mimarlık denildiğinde birçok kişinin aklına görkemli kültür yapıları, gökdelenler, stadyum binaları gibi büyük ölçekli yapılar gelir. Yapılar kadar, "starchitec" diye de tanımlanan ve yaptıkları büyük ölçekli yapılar ve farklı mimarileriyle isim olmuş Frank Gehry, Zaha Hadid gibi yıldız mimarların da mimarlığın daha çok bu yönünü tanımamızda etkisi vardır.
Devamı...
Vücudunuzu olduğundan daha kıvrımlı göstermek için, pilili ve de özellikle şalvar kesimli bir pantolon tercih edin. Belinden kemerli fırfırlı ve desenli bir elbise ile de gövdenizi daha geniş göstermeniz mümkün.
KÜPELER
İncili, 865 Dolar,
Dior;
0 (0212) 345 59 30.
Devamı...
Brandlife Arşivi
Keyifle okuduğunuza inandığımız brandlife'ın tüm sayılarına
aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.
Şubat 2008 Mart 2008 Nisan 2008 Mayıs 2008 Haziran 2008
Temmuz 2008 Ağustos 2008 Eylül 2008 Ekim 2008 Kasım 2008
Aralık 2008 Ocak 2009 Şubat 2009 Mart 2009 Nisan 2009
Mayıs 2009 Haziran 2009 Temmuz 2009 Ağustos 2009 Eylül 2009