Değerli brandmail üyeleri;
Brandmail'den, ilgi alanlarınıza göre almış olduğunuz tüm e-mail'lere artık web sitesi üzerinden ulaşabileceksiniz.
Brandbox sayfalarında üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir, size verilen davet sayısına göre arkadaş daveti yapabilir, Brandmail ilgi alanlarınıza gönderilen e-mail'lere ve hatta diğer ilgi alanları e-mail'lerine ulaşabilirsiniz.
Geçmişin modası tekrar tekrar hayatımıza farklı versiyonlarıyla girse de, her bir yeni sezonda ilgimizi çeken en az bir 'yeni' moda akımı mutlaka oluyor. 2011 kış sezonuna baktığımızda ise gözümüze çarpan ilk şey 1950, 60 ve 70'lerden esinlenerek günümüze uyarlanmış parçalar oluyor.
Devamı...
Miuccia Prada'nın inanılmaz hikayesini okudum. Kendisi İtalyan bir modacı. Bir arkadaşıyla birlikte Paris'te bir vintage dükkanına gidiyor. Dükkanın altını üstüne getirip Balenciaga marka bir ceket buluyor. Bayılıyor bu cekete. İçini dışını kontrol ediyor. Dikişlerine bakıyor, modeline bakıyor.
Arkadaşı "Hemen al", diyor. "Alacağım" diyor, "bir de taklidini yapacağım."
Devamı...
GODIVA, yılbaşına özel paketleri ve mağaza içi görselliğiyle, yeni yılın heyecan ve mutluluğunu GODIVA mağazalarında deneyimlemenizi sağlıyor. Yılbaşı konsepti ile çekilmiş çok özel fotoğraflar, köklü Belçikalı çikolata markası GODIVA'nın kalitesini ve zerafetini taşıyor, ve GODIVA'nın çok şık ve değerli bir yılbaşı hediyesi olduğunu hissettiriyor. Aralık ayında GODIVA Nişantaşı ve Akmerkez mağazalarımızda siz de yeni yıl heyecanına katılın.
Devamı...
Daha sağlıklı yaşamak için köklü değişiklikler yapmanıza gerek yok. Hatta köklü değişikliklerin başarısızlıkla sonuçlandığını biliriz. Günlük yaşamınızda yaratmış olduğunuz küçük değişimlerin size büyük ödüller kazandırabileceğini unutmayın. Daha sağlıklı yaşamak için neler yapabileceğinizi şimdiden düşünmeye başlayın.
Devamı...
Sanat sezonu açıldığından beri fuarlar tüm hızıyla devam ediyor. Frieze, Art Abu Dhabi, Contemporary Istanbul derken sıra dünyanın en prestijli ve Amerikan sanat piyasasının kalbinin attığı fuara geldi; Art Basel Miami Beach.
Devamı...
İstanbul'un en gözde mekanlarının yılbaşı menülerini sizin için araştırdık. Kesinlikle
zevkinize uygun bir seçenek bulacağınız mekanlara bakmadan yılbaşı programınızı yapmayın deriz.
Devamı...
Evmanya.com odalarınıza göre özel seçilmiş ev aksesuar ve gereçleriyle, yaratıcı dekorasyon önerileriyle, %70'e varan indirimlerle kapalı alışveriş reyonuyla ve seçkin ev markalarını tek bir adreste toplayan rehberi ile sizleri bekliyor!
Devamı...
2010 yılı otomotiv dünyası için hayli hareketli geçti. 2010, fuarlarda birbirleriyle yarışan markalardan pistlerdeki muhteşem çekişmeye sahne olan Formula 1'e; son sürat rekoru için arabalarını daha hızlı yapmak için birbirleriyle kapışan...
Devamı...
Bir sene daha bitiyor. Yeni bir yıla girmenin heyecanı bastı ve 2011'i nerede, nasıl karşılayacağız koşuşturması da başladı. Bizler de Cafe Gurme olarak sizlere son derece leziz bir menü hazırladık.
Devamı...
Bir varmış bir yokmuş... Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde sihirli bir köşk varmış. Dev kristal avizelerin ışık saçtığı bu görkemli köşkte, çok uzun boylu, asil bir aile yaşar; sahip oldukları değerli eşyalar, rengarenk ipek kravatlar, lüks çantalar ve ince bir zevkin ürünü olan saatleri ile herkesin gözünü kamaştırırlarmış.
Devamı...
Orkestra birdenbire müziği değiştirdi biz grup olarak içeri girdiğimizde, "leylim leeyyy, leylim leeyy'. Hayret! Burası Bulgaristan Bansko'nun büyük bir tavernasıydı, canlı orkestra hemen bizim dilimizden çalmaya başladı bizi görür görmez. Biz Türkler burada da yeme, içme, eğlenceye düşkünlüğümüzle hemen...
Devamı...
İMKB Şirketleri üçüncü çeyreği karlı kapattı. Bilançosu açıklanan 333 borsa şirketinin toplam karı 28 milyar 510 milyon tl oldu. Borsa şirketlerinin toplam karı 2009 tılının dokuz aylık dönemine göre yüzde 22 artış gösterdi. En yüksek karı açıklayan 10 şirketin karı yüzde 18 oranında arttı. Endeks üzerinde ağırlığı yüksek olan banka sektörünün karlılığı ise yüzde 13 oranında artışla 12 milyar 820 milyon tl'ye yükseldi.
Devamı...
Bu ayki konumuz tangonun doğuştan bir yetenek olarak geldiği, şarabı, barbeküsü ve başkentine adını veren 'Güzel Hava'sıyla ünlü, Che Guevara'nın doğum yeri, Eva Peron'u Evita yapan Arjantin.
Devamı...
Bir ada hayal edin, üzerinde herşeyin en güzeli en özenlisi olsun... En iyi tasarımlı binalar, en şık cafeler, en konforlu oteller, en iyi müzeler, en iyi okullar, kısacası aklınıza gelebilecek tüm "en"ler burada toplanmış olsun... Hayal gibi değil mi?
Devamı...
Yeni yıl hazırlıklarında klasikleşmiş renkleri bir kenara bırakın. Dekorasyondan hediyeleri paketlemeye kadar mavi ve beyazı kullanın. Onlara gümüş simler eşlik etsin ve size yeni yılda uğur getirsin.
Devamı...