Çikolata tutkusu ve lüx'ün buluştuğu yer GODIVA,
yılbaşı koleksiyonu ile de nefes kesiyor...
GODIVA, yılbaşına özel paketleri ve mağaza içi görselliğiyle, yeni yılın heyecan ve mutluluğunu GODIVA mağazalarında deneyimlemenizi sağlıyor.


Yılbaşı konsepti ile çekilmiş çok özel fotoğraflar, köklü Belçikalı çikolata markası GODIVA'nın kalitesini ve zerafetini taşıyor, ve GODIVA'nın çok şık ve değerli bir yılbaşı hediyesi olduğunu hissettiriyor. Birbirinden ihtişamlı fotoğraf koleksiyonunu içeren yılbaşı kataloğunun sayfalarını çevirdikçe nefesiniz kesilecek, bu özel koleksiyondan en az bir parçaya sahip olabilmek için sabırsızlanacaksınız. Yılbaşında GODIVA'dan kendinizi alamayacaksınız...

GODIVA'da yılbaşı paketleri kahverengi - kırmızı - beyaz olmak üzere, 3 farklı konsept üzerine kurulmuş ve her bir konsepti taşıyan yılbaşı sepetleri ve kutuları; birbirinden lezzetli GODIVA çikolata çeşitlerini ve prestijli markaların şekerlik, supla, ajanda gibi hediyelik eşyalarını içeriyor.

GODIVA yılbaşı hediyeleri, yeni yıl heycanına heyecan katıyor. Aralık ayında GODIVA Nişantaşı ve Akmerkez mağazalarımızda siz de yeni yıl heyecanına katılın.


Godiva Nişantaşı - Abdi İpekçi Caddesi, Ünsal Apt, No: 6-8 B 34371 Nişantaşı /İstanbul Tel: 0212 246 41 86
Godiva Akmerkez - Nispetiye Cad. Akmerkez Kapı No: 336 Etiler/İstanbul Tel: 0212 282 19 10-11


Kurumsal ihtiyaçlarınız için - email: kurumsal@godivatr.com Tel: +90 (530) 290 63 79

www.godivatr.com